SMM PANEL NEDİR?
Smm Nedir?

Bu aralar sıklıkla karşılaştığımız bir terim olan smm, social media marketing'in baş harflerinden türetilmiş olup Türkçe'ye Sosyal Medya Marketi olarak çevrilmiştir. Genel işleyişi şirketlerin, firmaların aynı şekilde bireysel kullanıcıların tüm sosyal medya üstündeki etki değerini ve belirlediği hedef kitleye etkileşimini ve iletişiminin kolaylaşmasına imkan sağlayan çalışmalardır.


Smm Panel Nedir?

Smm panel sosyal medya hesaplarına, takipçi, izlenme, abone, beğeni, üye gibi etkileşim sağlamanın en hızlı ve kolay yoludur. Sosyal medya pazarlama panelleri kısaca, bir meblağ karşılığında sosyal medyalarınıza popülerlik kazandıran hizmetlerdir. Hizmetler sadece instagram ile sınırlı olmayıp, TikTok, Youtube, Facebook, Twitter gibi bir çok kullanıcı ağına sahip çoğu platformlarda kullanılabilir. Smm Panel toptancı düşüncesiyle çalışan özel platformlardır. Birden çok servisi sağlayıcıdan en uygun fiyata satın alınabilen smm paneller haliyle kullanıcılarına da en uygun fiyatları sunmaktadırlar. 


Smm Panel Nasıl Açabilirim?

Sosyalsin.com üzerinden bayilik sistemini kullanarak kolayca bir smm panele sahip olabilirsiniz. Smm panellerde olması gereken en önemli özelliğin başında gelişmiş APİ çekme sistemi gelmektedir. Bu sistem sayesinde talep ettiğiniz her sağlayıcı ile çalışabilir, üzerine kar oranı belirleyerek satış yapmanız yeterli olacaktır. Ana sağlayıcı üzerinden servisleri ve fiyatları otomatik olarak çekerek bu tam otomatik sistem farklı sağlayıcıları devamlı kontrol etmenize gerek bırakmaz. Ana sağlayıcının yaptığı fiyat artışı otomatik olarak panel sisteminizde gözükür. Sistem Api özelliğinin sizlere sunduğu diğer bir özellik ise müşterilerinizin taleplerinin otomatik olarak yerine getirmesidir. Bu şekilde panele erişiminizin olmadığı durumlarda bile paneliniz otomatik bir şekilde hizmet vermeye devam eder. Bu şekilde sistem tam otomatik çalışarak 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde hizmet verebilir.


Sistemde bulunan diğer çok önemli bir özellik ise drip-feed özelliğidir. Bu özellik sayesinde müşterilerinize gösterim, beğeni ve takipçi gibi etkileşimleri hesaba birden yansıtılmayarak hesaplara zamanla yavaşça organik bir şekilde göndermesini sağlar. Bu özellik sayesinde hesaplarınız organik bir artış görünümü ortaya çıkar. Sitemizden satın alacağınız bayilik paneli ile yurt içi ve yurt dışı ödemeler ile kolayca tahsilat yapabilirsiniz. Keza hizmet sağlayıcının yurt içi veya yurt dışı kaynaklı olması ve fiyatlarının yabancı para biriminde olması herhangi bir probleme yol açmaz. Ana sağlayıcı hangi para biriminde olursa olsun tutarlar müşterilerinize Türk Lirası olarak çevrilir. Bundan dolayı böyle bir durumda kuru kendiniz belirleyebileceğiniz gibi, tam otomatik döviz kuru çeviricisini de kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Devamını oku

Uygun Fiyatlı Güvenli Takipçi Hizmeti

Uygun Fiyatlı Güvenli Takipçi Hizmeti


Günümüzde sosyal medyanın gücünü bilmeyen yoktur. Sosyal medya fenomeni olup hayatı değişen birçok insan vardır. Bu kişilerin sosyal medyalarını takip eden binlerce hatta milyonlarca insan olduğu için artık ünlü olarak kabul edilirler. Ünlü oldukları içinde hayatları birden bambaşka yöne doğru savrulur gider. Eğer sizde fenomen yani ünlü olmak istiyorsanız sosyal medya için takipçi satın alabilirsiniz. 

Pek çok siteden takipçi alabilmeniz mümkündür. Ama en uygun fiyatlı ve güvenilir olan siteyi bulmanız gerekir. Takipçi satın aldığınız sitenin dolandırıcı olması ihtimali olduğu için maalesef paranızı kaptırabilirsiniz. Uygun fiyatlı güvenli takipçi hizmeti için birçok siteye başvurabilirsiniz. Her sitenin kendilerine göre belirledikleri takipçi aralığında fiyatları vardır. Bazı siteler 1000 takipçiye 5 TL isteyebilirken bazı sitelerde 1000 takipçiye 10 TL isteyebilir. Bu rakamlar gönderdikleri takipçilerin gerçek olup olmadığına göre değişiklik gösterir.  

 

Nasıl Takipçi Satın Alabilirim? 

Nasıl Takipçi Satın Alabilirim? Sorusu da en merak edilen sorulardan biridir. İlk olarak takipçi satın alacağınız sosyal medya plartformunu belirlemeniz gerekir. İnstagram, twitter, tiktok ve hatta youtube için bile takipçi satın alabilirsiniz. Satın alacağınız takipçi sitesi instagram ise, başvurduğunuz sitenin takipçi satın al bölümüne tıklayarak takipçi satın alabilirsiniz. 

Daha sonra karşınıza çıkacak olan takipçi paketlerinden size ve bütçenize en uygun olan paketi belirlemeniz gerekir. Takipçi paketleri siteden siteye göre değişiklik gösterecektir. Örneğin; 1000 takipçinin 13 TL olduğu paket, 750 takipçinin 10 TL olduğu paketten daha avantajlı olacaktır. Bu paketlerden de size en uygun olanını seçtikten sonra instagramınıza ait verilerinizi ve kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekecektir. 

Kişisel bilgilerinizi ve verilerinizi doldurmanız, siparişinizin son durumunu kontrol etmeniz açısından çok önemlidir. Bu sayede takipçi satın aldığınız sitenin de herhangi bir olumsuz durumda size ulaşması daha kolay hale gelecektir. Ödeme yöntemine geldiğinizde takipçi satın aldığınız sitenin ödeme yöntemine göre ödemeyi yaparsınız. Genellikle sitelerin tüm kartlarda ödeme, havale veya eft seçenekleri mevcuttur. İstediğiniz yöntemi seçtikten sonra ‘’ödemeyi tamamla’’ butonuna basarak takipçi satın alma işlemini tamamlamış olacaksınız. Böylelikle instagram için ucuz takipçi satın alma işlemi sizin için hem çok kolay hem de çok güvenilir bir işlem olacaktır. Sosyal ağlarda uygun fiyatlı takipçi hizmeti gerçekleştirmek adım adım şu şekildedir: 

İlk olarak güvenilir bir site bulun. 

Bulduğunuz siteden size en uygun olan takipçi paketini seçin. 

Daha sonra takipçi satın alacağınız sosyal medyanıza ait bilgileri doldurun. 

Kendinize göre olan ödeme seçeneğini işaretleyin.

Sosyal medya hesabınız gizliyse eğer ‘’herkese açık’’ seçeneğine getirin. 

İşleminiz tamamlanana kadar kullanıcı adınızı değiştirmeyin. Değiştirmeniz durumunda takipçi satın alma işleminiz iptal edilecektir. 

 
Uygun Fiyatlı Güvenilir Takipçi Siparişim Ne Zamana Kadar Tamamlanır? 

Takipçi satın alacakların en çok sorduğu soru da ‘’Uygun Fiyatlı Güvenilir Takipçi Siparişim Ne Zamana Kadar Tamamlanır?’’ sorusudur. Kendinize göre en uygun takipçi paketini satın aldıktan sonra takipçilerinizin yüklenmesini beklemeniz gerekir. Takipçi satın aldığınız sitenin sizler için en hızlı ve kaliteli hizmeti vereceğinden şüpheniz olmasın. Takipçi yüklenme süresine geldiğimizde en çok sipariş verilen paketin 2000 takipçi olduğunu varsayalım. 

2000 adet takipçinin hesaba yüklenmesi genellikle 1 saat içinde tamamlanır. Bazen 10 dakikayı da bulunan bu gönderme süreleri sitenin yoğunluğuna göre değişiklik gösterir. Yani sitem yoğunluğuna göre; 2000 takipçi bazen 10 dakikada gönderilebilirken bazen de 1 saati bulabilir. Ancak unutmayın ki takipçi satın aldığınız siteniz sizin isteğinize bağlı olarak takipçiyi daha hızlı da gönderebilir.

Uygun fiyatlı güvenli takipçi hizmetini satın aldıktan sonra dilerseniz kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Ancak unutmayın ki takipçi gönderme işlemi devam ederken kullanıcı adınızı değiştirirseniz siparişiniz iptal edilir. 


Devamını oku

Beğeni ve İzlenme Arttırma

Beğeni ve İzlenme Arttırma

Beğeni ve İzlenme Arttırma ile Hesabınızı Öne Çıkarın


Sosyal medya, son yıllarda birçoğumuz için önemli bir hal aldı. Sosyal medya kullanıcılarının sayısı bu nedenle katlanarak arttı. Sosyal mecraları, gerek iş için gerekse de tanınmak için kullanan bireyler, bu mecralarda beğeni ve izlenme oranını son derece önemsiyor. 

Sosyal medyada takip ve beğeni kazanmanın pek çok yolu vardır. Bazı kişiler bu yollardan biri olan takipçi satın almayı kullanarak bir anda çok takipçili bir hesaba dönüşürken, bazıları da bunu yavaş ama doğal bir yolla yapmayı tercih ediyor. Peki, hiç hile yapmadan, doğal bir yol ile sosyal medyadaki beğeni ve izlenme nasıl artar? Birkaç yöneteme uyarak sosyal medyada beğeni ve izlenme arttırma ile hesabınızı öne çıkarın! Bu sayede, tanınabilirliğinizi artsın ve hedefinize ulaşın.

 

Sosyal Medyada Beğeni ve İzlenme Nasıl Arttırılır?

Sosyal medyayı daha aktif kullanmak, hatta bundan para kazanmak isteyenlerin aklında birçok soru olmaktadır. Bunlar arasında en kafa kurcalayan da “Sosyal medyada beğeni ve izlenme nasıl arttırılır?” sorusudur.

Bunun için öncelikle hangi mecrayı kullandığınızı dikkate almalısınız. Beğeni ve izlenme sayısı baz alındığında, en aktif kullanılan ağlardan olan Instagram’dan bahsedelim; Instagram, başlarda sadece fotoğraf paylaşılan bir uygulama olarak kullanılsa da, şimdilerde fotoğraf ve video paylaşma, anlık hikayeler ve canlı yayınlar gibi pek çok özelliği barındırır hale geldi. Instagram’ın yaptığı bu yenilikler sayesinde de kullanıcı sayısı her geçen gün arttı ve artmaya da devam ediyor. Öyle ki, günümüzde bebeklerin adlarına açılmış Instagram hesapları bile mevcut. 

Sosyal medyayı bu kadar etkin bir şekilde kullanmamız, zaman içerisinde tanınabilirliğin artması ve bu mecralardan para kazanma gibi hususları da beraberinde getirdi. Hal böyle olunca da, çok takipçili, çok beğenili hesaplar dikkat çeker oldu. Dolayısıyla, çağımızda sosyal medyada beğenilmek unsuru önemli bir hal aldı denilebilir. 

Instagram bazında düşündüğümüzde, beğeni ve izlenme arttırmanın birkaç yolu vardır. Bunlardan ilki, elbette çok takipçili bir hesap olmanızdır. Çok takipçili olmak için ise, kaliteli içerikler üretmek önemlidir.

Videolarınızın ve fotoğraflarınızın güzel bir telefon ya da fotoğraf makinesi ile çekilmiş olması, görüntü kalitesini arttıracağı için, izlenmeyi de zevkli kılar. Ayrıca, özellikle videolarda izlenme sürelerinin çok uzun tutulmaması önemlidir. İnsanlar, bir videoyu izleyip izlemeyeceklerine 3 saniye gibi kısa bir süre içerisinde karar verir ve haddinden fazla uzun olan videoları da bir süre sonra sıkılacakları için izlemeyi bırakırlar. Ayrıca, bu videolarda çekim açıları gibi unsurlara dikkat edildiği gibi, montaj konusuna da dikkat edilmelidir. 

Güzel montajlanmış videoların paylaşılması, seyir zevkini yukarıda tutarak izlenme sayısını yükseltir. Özellikle, Instagram’ın yeni özelliği reelsler sayesinde, izlenmeniz ne kadar çok olursa o kadar çok keşfete düşersiniz. Keşfet kısmında videonuzun bulunması halinde, daha çok beğeni, izlenme kazanmış olursunuz. Hatta videoyu beğenen bazı insanlar, sizi takip ederek yakından tanımak isteyeceklerdir. Bu doğal ve zaman alan bir yöntemdir. Bu yöntemin yanında, izlenmeyi yükseltecek takipçi de satın alabilirsiniz.  Bu, sonuca kısa yoldan ulaşmanızı sağlayacaktır. 

 

Instagram’da Etkileşim Nasıl Artar?

Instagram’a da satış yapmak isteyen bir işletmeyseniz ya da büyümek isteyen bir kişisel hesapsanız, Instagram’da etkileşim nasıl artar? Diye sormanız olağandır. Bir kaç adım ile Instagram’da etkileşimi arttırmanız mümkündür. Bu adımlar şöyledir: 

Yüzünüzün olduğu fotoğraflar paylaşın. 

Fotoğraflarınızda açık renklerden yararlanın.

Pazar günleri daha aktif olun, etkileşimin en fazla sağlandığı gün Pazar, en az sağlandığı gün ise çarşambadır.

En fazla 5 adet hashtag kullanın. Fazla kullanmanız halinde etkileşim düşer.

Mavi renk daha fazla etkileşim sağlıyor.

Bütün bu önerilere uymanız halinde, etkileşim artacak, dolayısıyla takipçi, beğeni ve izlenmeniz de olumlu yönde etkilenecektir.

Devamını oku